MUITINĖ

Muitinės brokeris

Krovinių muitinės dokumentų įforminimas yra sudėtingas ir varginantis procesas, ypač žmogui, prastai išmanančiam įvairių šalių muitinės įstatymų niuansus. Dėl nekokybiškų krovinių muitinės dokumentų įforminimo paslaugų jūsų kroviniai gali įstrigti ir net gali būti areštuoti. Be abejonės, tvarkyti krovinių muitinės dokumentus turi profesionalai, išmanantys teisinius klausimus ir turintys patirties šioje srityje.

Bendrovė „Portus“ teikia krovinių muitinės dokumentų įforminimo paslaugas Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse. Už Lietuvos ribų šias paslaugas teikia partneriai įvairiose šalyse, kurie taip pat turi daug darbo su savo valstybių muitinės tarnybomis patirties. Bendrovės „Portus“ vykdomą krovinių transportavimą ir ekspedijavimą lydi profesionaliai teikiamų krovinių muitinės dokumentų įforminimo paslaugų kompleksas, į kurį įtraukta:

  • importo, eksporto ir prekių tranzito deklaracijų įforminimas, taip pat visos dokumentacijos, reikalingos muitinės kontrolei įvairiose pasaulio šalyse, įforminimas;
  • bet kokios aiškinamojo ar konsultacinio pobūdžio informacijos teikimas pagal kliento pageidavimą;
  • atitinkamų sertifikatų visoms krovinių rūšims gavimas;
  • ūkinės veiklos subjektų akreditavimo procedūros įvairių pasaulio šalių muitinės institucijose;
  • koregavimo ir kitokio operatyvinio darbo galimybė laisvu režimu, siekiant užtikrinti maksimaliai greitą muitinės kontrolės vykdymą;
  • krovinių muitinės dokumentų įforminimo paslaugos.

Bendrovės „Portus“ vykdomas muitinės dokumentų įforminimas išvaduos jus nuo papildomų rūpesčių per muitinės kontrolę įvairiose pasaulio šalyje. Bendrovės „Portus“ krovinio ekspedijavimas užtikrins ne tik faktinį krovinio transportavimą, bet ir padės išspręsti bet kokius sunkumus, iškylančius dėl dokumentacijos, konteinerių krovos ir kitų niuansų.

TRANSPORTO LOGISTIKA
KROVINIŲ GABENIMAS JŪRA
SANDĖLIAVIMAS
MUITINĖ