LOGISTIKA

Transporto logistika

Krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais turi itin didelę reikšmę verslo pasaulyje ir užima svarbią vietą, pristatant įvairius krovinius ir prekes. Plečiantis verslo horizontams naujų prekybos ir platinimo vietų paieška jau nesukelia ypatingų sunkumų, nes tarptautinis krovinių gabenimas – tai mūsų stichija, be to, tuo užsiima visa aukštos kvalifikacijos darbuotojų komanda.

Krovinių gabenimas iš Kinijos – didelę paklausą turinti paslauga, kurią mūsų įmonė teikia ypatingai profesionaliai, laikantis visų įstatymų, galiojančių tarptautiniuose keliuose bei kiekvienoje konkrečioje valstybėje. Būtent todėl Jūs galite negaišti savo brangaus laiko, ieškodami verslo partnerių kroviniams gabenti tarptautiniais maršrutais – mes visuomet šalia ir pasiruošę stengtis, kad Jūsų verslo reikalai klostytųsi dar efektyviau!

Pagrindinė mūsų veiklos sritis – krovinių gabenimas jūrų transportu iš Azijos šalių į Klaipėdos uostą, po to krovininiais automobiliais į visus Rusijos miestus. Mes bendradarbiaujame su stambiomis Rusijos gamyklomis, automobilių transportu gabename krovinius iš Rusijos į Europą, po to laivais į visus pasaulio kampelius (Kiniją, Ameriką, Ispaniją ir t .t.). Mes nugabename krovinius į paskirties vietą ir parvežame reikiamas prekes atgal, taigi mūsų įmonė sėkmingai konkuruoja su kitomis bendrovėmis, dirbančiomis šioje srityje.

Esame atviri naujausioms verslo tendencijoms, todėl sukūrėme ir teikiame daugybę paklausą turinčių paslaugų, siūlome visapusiškus tiekimo grandinės sprendimus. Jūsų krovinys patogiai, greitai ir sklandžiai bus pristatytas į reikiamą paskirties vietą!

TRANSPORTO LOGISTIKA
KROVINIŲ GABENIMAS JŪRA
SANDĖLIAVIMAS
MUITINĖ